Vogel-fans
Bezoekerscentrum De Trekvogel ligt vlakbij de Lepelaarplassen, informatie, wandelen en fietsen.
Bezoekerscentrum De Trekvogel ligt vlakbij de Lepelaarplassen. Veel informatie gaat dan ook over dit unieke gebied. Er staan opgezette exemplaren van de vogels die daar voorkomen, zoals de lepelaar en de roerdomp, en je kunt een diaklankbeeld over het gebied bekijken.
Daarnaast geeft het bezoekerscentrum informatie over de overige gebieden van Het Flevo-landschap. Je kunt er wandel- en fietsroutes krijgen of terecht voor een kopje koffie of thee.
Kortom, in dit bezoekerscentrum vindt u informatie over:
• Het Flevo-landschap
• De Lepelaarplassen en het Wilgenbos
• De andere gebieden van Het Flevo-landschap
• Planten en dieren in Flevoland
• Wandel- en fietsroutes
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Op zoek naar een nieuwe hobby? Check onze categorie Clubjes!
Bezoekerscentrum De Trekvogel
Oostvaardersdiep 16
1309 AA Almere
Openingstijden
Maart tot en met oktober:* zaterdag en zondag van 12.00 - 17.00 uur
November tot en met februari:
* zaterdag en zondag van 12.00 - 16.00 uur
Juli tot en met september:
* dagelijks van 12.00 - 17.00 uur
Prijs
Gratis toegangToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Zomer à la Singer Laren
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Kidsfun in Almere Centrum
Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met Kidsfun activiteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Suppen in Flevoland
Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!
Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.
Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.