Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vogel-fans

Bezoekerscentrum De Trekvogel ligt vlakbij de Lepelaarplassen, informatie, wandelen en fietsen.

Bezoekerscentrum De Trekvogel ligt vlakbij de Lepelaarplassen. Veel informatie gaat dan ook over dit unieke gebied. Er staan opgezette exemplaren van de vogels die daar voorkomen, zoals de lepelaar en de roerdomp, en je kunt een diaklankbeeld over het gebied bekijken.

Daarnaast geeft het bezoekerscentrum informatie over de overige gebieden van Het Flevo-landschap. Je kunt er wandel- en fietsroutes krijgen of terecht voor een kopje koffie of thee.

Kortom, in dit bezoekerscentrum vindt u informatie over:
• Het Flevo-landschap 
• De Lepelaarplassen en het Wilgenbos 
• De andere gebieden van Het Flevo-landschap 
• Planten en dieren in Flevoland 
• Wandel- en fietsroutes

Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!

Op zoek naar een nieuwe hobby? Check onze categorie Clubjes!

Bezoekerscentrum De Trekvogel

Oostvaardersdiep 16

1309 AA Almere

Openingstijden Maart tot en met oktober:
* zaterdag en zondag van 12.00 - 17.00 uur

November tot en met februari:
* zaterdag en zondag van 12.00 - 16.00 uur

Juli tot en met september:
* dagelijks van 12.00 - 17.00 uur
Prijs Gratis toegang
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum De Trekvogel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Het Grote Almeerse Natuuravontuur

Vies worden was nog nooit zo leuk! Stoere natuuractiviteiten van Stad & Natuur op zo. 13 september.

Winactie GRATIS A-zwemdiploma bij Optisport Almere

Schrijf je kind in bij een Optisport zwembad in Almere en maak kans op een compleet Zwemdiploma A-traject

Kleuterbios met Bumba

Een eerste bioscoopbezoek bij Kinepolis wordt wel héél bijzonder!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom zaterdag 19 september GRATIS naar het gezellige Fun & Veiligheidsfestival in Almere Buiten Centrum!

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!