Ouder- Kindzwemmen
Ouder-Kind zwemmen doe je in het mineraal-zwembad van Het Mineraal op de Gooisekant!
Ouder-kindzwemmen
Lekker spetteren, spelletjes, oefeningen en liedjes zingen. Met je baby, dreumes of peuter genieten van het water kan tijdens het ouder-kind zwemmen. Kinderen vanaf 6 weken tot 4 jaar oefenen en spelen samen met papa of mama onder begeleiding van een enthousiaste docent in heerlijk, gezond, warm en vitaal water.
Samen zwemmen versterkt de band tussen jou en je kind, het is leerzaam en leuk. Je kind raakt spelenderwijs vertrouwd met het water en watervrij. Hij of zij leert zich steeds beter boven water te houden en wordt uiteindelijk al een beetje voorbereid op de zwemlessen.
Ouder- en kindzwemlessen zijn er voor de volgende leeftijdsgroepen:
Babyzwemmen 0 – 1½ jaar met ouder
Dreumeszwemmen 1½ – 2½ jaar met ouder
Peuterzwemmen 2½ – 4 jaar met ouder
Daarnaast biedt Het Mineraal ook reguliere ABC zwemlessen, zwangerschapszwemmen en nog meer. Kijk op Kidsproof of klik op de roze button hieronder voor informatie op de website van Het Mineraal!
Het Mineraal
Radioweg 33
1324 KW Almere
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met deze leuke partijtjes is het voor alle kinderen feest!
Wij trakteren op tips voor kinderfeestjes in Flevoland die 2026 extra bijzonder maken. Samen lachen en vieren, want juist die momenten blijven hangen.
10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!
Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!