Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ouder- Kindzwemmen

Ouder-Kind zwemmen doe je in het mineraal-zwembad van Het Mineraal op de Gooisekant!

Ouder-kindzwemmen
Lekker spetteren, spelletjes, oefeningen en liedjes zingen. Met je baby, dreumes of peuter genieten van het water kan tijdens het ouder-kind zwemmen. Kinderen vanaf 6 weken tot 4 jaar oefenen en spelen samen met papa of mama onder begeleiding van een enthousiaste docent in heerlijk, gezond, warm en vitaal water.
Samen zwemmen versterkt de band tussen jou en je kind, het is leerzaam en leuk. Je kind raakt spelenderwijs vertrouwd met het water en watervrij. Hij of zij leert zich steeds beter boven water te houden en wordt uiteindelijk al een beetje voorbereid op de zwemlessen.

Ouder- en kindzwemlessen zijn er voor de volgende leeftijdsgroepen:
Babyzwemmen    0 – 1½ jaar    met ouder
Dreumeszwemmen    1½ – 2½ jaar    met ouder
Peuterzwemmen    2½ – 4 jaar    met ouder

Daarnaast biedt Het Mineraal ook reguliere ABC zwemlessen, zwangerschapszwemmen en nog meer. Kijk op Kidsproof of klik op de roze button hieronder voor informatie op de website van Het Mineraal!

Het Mineraal

Radioweg 33

1324 KW Almere

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Het Mineraal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Krav Maga voor kinderen en tieners

Speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te maken

Dansstudio Yvette

Ben je gek op dansen en kun je thuis niet stil blijven zitten? Kom dan eens langs bij Dansstudio Yvette!

Samen in beweging

Weer in het ritme! Met het hele gezin lekker sporten bij Jumping Jack & Club Pellikaan in Almere.

Kliederlab Club

Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland

Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!