Hotel FINN
Op zoek naar een modern hotel in het centrum van Almere? Dat kan bij Hotel Finn.
Naast de grote markt in het centrum van Almere vind je de Koopmanstraat. Daar is Hotel FINN gevestigd. Een moderne accommodatie met hotelkamers tot 3 personen.
In het stadshart van Almere kun je terecht bij vele winkels, restaurantjes en lunchrooms. Ook Kids Eiland en Kartopia zijn vlakbij.
Wil je meer weten over beschikbaarheid en prijzen? Klik op de roze button voor de website van hotel FINN.
Wil je na een nachtje slapen in het hotel thuis leuke dingen doen? Kijk hier voor onze tips!
Hotel FINN
Koopmanstraat 7
1315 JM Almere
Openingstijden
DagelijksPrijs
vanaf €102,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
MEAU bij Kunstlinie Almere
Beleef samen een avond vol Nederlandstalige pop en kippenvelmomentjes tijdens de theatertour van MEAU
Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Paasbrunch bij Aviodrome
Reserveer voor Tweede Paasdag een Paasbrunch mét entree tot Luchtvaartmuseum Aviodrome in 1 ticket.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag buiten zijn! De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om samen met de kinderen lekker buiten te doen.
Maak je eigen paastakken, maar dan anders!
Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.
2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!
Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.