Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuter- en Kinderyoga

Bij Jip & Jan Wellness is kinderyoga een combinatie van yoga & spel en staat voor ontspanning & plezier.

Kinderyoga
Kinderyoga maakt het lichaam sterker en flexibeler, zorgt voor een betere concentratie, vergroot het zelfvertrouwen en stimuleert de creativiteit.

In de lessen van Helen Purperhart staat plezier voorop. Het is niet alleen goed voor je, maar ook nog heel leuk om te doen!

Er zijn lessen voor verschillende leeftijdsgroepen: 4-7 jaar, 8-11 jaar en 12-18 jaar. Een cursus bestaat uit 5 lessen van een uur. Hiervoor betaal je €50.

Over Helen Purperhart
Helen heeft in 1999 de Jip & Jan Academie opgericht en zich gespecialiseert in kinderyoga. Ze leidt anderen op tot yogadocent en schrijft boeken over dit onderwerp.

Meer clubjes in Almere vind je hier!

Jip & Jan Wellness

Operetteweg 92

1323 VC Almere

Openingstijden Klik op 'naar website' voor actuele startdata en lestijden.
Prijs €50 voor 5 lessen
Mail direct

Mail direct naar Jip & Jan Wellness

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief