Chillen 10+
Place2B is het tofste jongerencentrum voor 10+ in Almere Buiten!
Jongerencentrum Place2B maakt deel uit van de Schoor, Welzijn in Almere en is het tofste jongerencentrum van Almere Buiten voor jongeren tussen de 10 en 27 jaar oud. Dagelijks bezoeken tussen de 50 en 70 jongeren het centrum. In Place2B kun je een hoop toffe activiteiten doen, zoals diverse workshops op het gebied van muziek, project voor jonge moeders, sportactiviteiten en maandelijk is er een feest wat georganiseerd wordt door jongeren.
Ook kun je chillen, gratis op ps4 spelen (tegen inlevering van een ID kaart of telefoon), om je verhaal kwijt te kunnen en om het gezellig te hebben met anderen.
Er is ook een professionelestudio waar je je eigen nummers kunt opnemen. Of een DJ set om je draai skills te verbetere! Alle activiteiten worden samen met jongeren georganiseerd. Als je een leuk idee hebt of je wilt mee helpen met activiteiten organiseren, ga langs en deel je ideeen!
Waneer je wat precies kunt doen, check je op de website via de roze websitebutton!
Op zoek naar een tof outfit? Check onze kinderwinkel-pagina waar je moet zijn voor de leukste winkels!
Jongerencentrum Place2B
Wipmolenweg 54
1333 GS Almere
Openingstijden
zie website voor de juiste tijdenPrijs
gratis toegangelijk en soms wordt er een kleine bijdrage gevraagd voor een speciale activiteit of workshopToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!
Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.
10x leuke grappen voor 1 april!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?
Maak je eigen paastakken, maar dan anders!
Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.