
Spring een gat in de lucht!
Wil je echt eens uitpakken voor een feestje? Huur dan een springkussen bij Jumping Almere.
Onvergetelijk kinderfeestje vanuit huis
Springkussens en stormbanen, het staat allemaal klaar. Gewoon lekker vanuit huis, Jumpen maar!
Ga niet langer op zoek naar een feestje buiten de deur, maar zorg zelf voor een geslaagd feest! Jumping Almere is een partyverhuurbedrijf en zij bieden een uitgebreid assortiment aan springkussens, stormbanen en sport- en spelartikelen, in veel verschillende thema’s. Race door de formule 1 stormbaan, waan je in de jungle of speel megatwister, het kan allemaal! Na het springen maak je het feest compleet met popcorn- en suikerspinmachines, en gaan de kinderen tevreden en met een volle buik naar huis!
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!
Check ook regelmatig onze uitagenda voor super leuke activiteiten en uitjes!
Jumping Almere
Henry Moorestraat 48
1328 LW Almere
Prijs
zie website via de roze websitebuttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zonnige tips om eropuit te gaan met kids in de vakantie
De zomervakantie is in volle gang! Maar weet jij wat je morgen gaat doen? Of volgend weekend? Geen zorgen, wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld. Van workshops tot speurtochten en heel veel waterpret: vervelen is met deze uitjes geen optie.