
Woldstrand
Een heerlijk dagje aan het Woldstrand in Zeewolde!
Het Woldstrand in Zeewolde is in 2011/2012 vernieuwd en heeft een algehele metamorfose ondergaan. Het strand is verdeeld in themastranden zoals een kinderstrand met speeltoestellen, een jongerenstrand met het Atol, een loopsteiger naar een stuk verdiept water, waar vanaf gesprongen en gedoken mag en kan worden, en een sportveld, een surfstrand en een hondenstrand. De stranden worden met elkaar verbonden door een wandelboulevard, er zijn nieuwe sanitaire voorzieningen en er is een nieuw parkeerterrein aangelegd. Ook tref je op het strand een paviljoen met terras aan waar een ijsje gekocht en/of een hapje en drankje genuttigd kunnen worden.
.
Check de kwaliteit van het zwemwater op ofgv.nl en zwemwater.nl.
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke vakantiekampen voor deze zomer
Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!
12x de lekkerste ijssalons in en om Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere tot Urk en van Lelystad tot Emmeloord! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland
Lekker wandelen in de natuur is één van onze favoriete weekendbestedingen met de kids. Wij verzamelden een heleboel fijne wandelroutes, die super leuk zijn voor kinderen! Bekijk onze tips voor jullie wandeltocht door Flevoland: