Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Aquastrand

Het Aquastrand ligt aan het Veluwemeer. In de zomer is er ook een fietspont vanaf Nunspeet.

Lekker zwemmen aan het Veluwemeer; bij het aquastrand in Biddinghuizen kun je terecht. Van 30 april tot 1 oktober is er een fietspont die vaart tussen Biddinghuizen en Nunspeet. Kaartjes zijn te koop aan boord.

Van Mei tot eind September vaart de fietspont vanaf Aqua Centrum (de Bremerbaai) in Biddinghuizen naar Nunspeet en vice versa.
De pont kan per vaart maximaal 12 personen en fietsen vervoeren en de vaart duurt circa 15 minuten. Onderweg kun je genieten van het heerlijke uitzicht over het prachtige Veluwemeer.

Voor vaartijden druk op de websitebutton.

Check voordat je gaat de kwaliteit van het zwemwater op ofgv.nl en zwemwater.nl !

Op zoek naar nog meer toffe uitjes? Kijk regelmatig bij onze tips!

Aquastrand

Bremerbergdijk 35

8256 RD Biddinghuizen

Openingstijden Zie de website via de websitebutton
Prijs Voor de fietspont betaal je €3,50 per persoon per vaart
Mail direct

Mail direct naar Aquastrand

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomervakantie = zwemplezier bij De Koploper!

Van plonzen tot barbecueën bij zwembad De Koploper in Lelystad... deze zomer wordt te gek
Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Op pad in de natuur: speuren, puzzelen en wandelen in Nationaal Park Nieuw Land

Voor nieuwsgierige kinderen en ouders die graag buiten zijn.

Heksenblotevoetenpad

Voor wie durft te voelen! Zin in iets héél anders dan een gewone wandeling?

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

Zonnige tips om eropuit te gaan met kids in de vakantie

De zomervakantie is in volle gang! Maar weet jij wat je morgen gaat doen? Of volgend weekend? Geen zorgen, wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld. Van workshops tot speurtochten en heel veel waterpret: vervelen is met deze uitjes geen optie.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Iedere dinsdag: Strandbende op het Almeerderstrand

Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!