Middagje Beatrixpark
Daar is zoveel te beleven! Ga spelen, midgetgolfen, skaten, wandelen, kikkers zoeken...
In het Beatrixpark kan je verschillende dingen doen met je kinderen. Zo is er een speeltuin, een skatebaan en sinds 2011 een prachtige midgetgolfbaan! Natuurlijk kan je er ook naar hartelust wandelen, spelen (bal mee!) en bij de kikkerpoelen op zoek naar kikkers gaan.
Dus…op naar het park!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Super Hallyday
Een gratis dag vol workshops, activiteiten en verrassingen met Kleur in Cultuur in Almere.
Land Art Weekend
Gratis kinderactiviteiten in de natuur tijdens het Land Art Weekend op 4 en 5 juli in het Waterloopbos.
Almere Floats
Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats. Met sport én muziek. Op 4 en 5 juli in Almere Centrum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?