Speeleiland de Meridiaan
Een fantastisch natuurspeeleiland! Hier kun je klimmen, klauteren en spelen met hout, stenen en water!
De Meridiaan is de groene long van Almere Buiten. Je kunt er fietsen, wandelen en spelen. In de Meridiaan wordt hard gewerkt aan het groen. Er is een heus speeleiland!
Deze avontuurlijke speelplek van 1,5 hectare groot is voornamelijk gemaakt van stenen, water en hout. Kinderen hebben meegedacht over het ontwerp.
Leeftijd
kinderen tussen 7 en 14 jaar. Kinderen kunnen de houten uitkijktoren beklimmen of het water oversteken over keien.
Waar
Speeleiland “De Meridiaan” ligt in de Seizoenenbuurt in Almere Buiten, tussen de Buitenring en het Maurice Garinpad, en is gratis toegankelijk.
Kijk voor nog meer leuke speeltuinen in Almere in onze Kidsproof-categorie Eropuit!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Cabin Crew Weekenden
Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijn
Optimist on Tour in Almere
Kinderen leren van 2 t/m 6 juni gratis zeilen, kanovaren en suppen tijdens de Dutch Water Week.
Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11 tot 5 uur.
Legendarische zomervakantiekampen en uitjes in de regio!
Besef jij je ook ineens dat er na de meivakantie nog maar een paar volle schoolweken zijn tot aan de zomervakantie? Geen paniek: wij hebben de leukste zomervakantiekampen voor je op een rijtje gezet!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.