Manege de Stek
Paardrijlessen voor beginners, als opstapje naar een 'grote' manege bij kinderboerderij/manege De Stek.
Op Kinderboerderij/Manege De Stek wordt paardrijles gegeven. Vroeger alleen aan kinderen met een beperking, maar tegenwoordig ook aan kinderen zonder beperking. Zij leren in groepjes van 4 vertrouwen te krijgen in het paard, en er wordt specifiek aandacht besteedt aan de houding, zit en balans.
Iedere deelnemer wordt ingedeeld op niveau en niet zozeer op leeftijd. Dit betekent dat kinderen en volwassenen – met en zonder beperking – bij elkaar ingedeeld kunnen worden.
De lessen kunnen een opstap zijn naar een ‘grote’ manege. De lessen worden gegeven door gediplomeerde instructeurs. Meer informatie vind je via de websitebutton. Leuk als je bij aanmelden aangeeft het via Kidsproof te hebben gevonden!
Kinderboerderij /Manege de Stek
Rie Mastenbroeksportpark 8
1314 AZ Almere
Openingstijden
Neem contact op met manage De Stek voor actuele lesdagen en -tijden.Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Indoor Mountainbike Club
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Kliederlab Club
Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Almere! Schrijf je vast in voor een proeflesBlogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Tips voor de avondvierdaagse
Ik heb een pohotje met vettt! Al op de tafel gezet.....Het is weer avondvierdaagse tijd en dat betekent een drukke periode voor kids maar ook voor ouders!