Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kleuterbios Kinepolis

Een onvergetelijke bioscoopervaring bij Kinepolis in Almere voor de allerjongste filmhelden!

Speciaal voor de allerkleinste bezoekers wordt er iedere zondag een Kleuterbios georganiseerd. De hele bioscoopbeleving is ingericht op de jonge bezoeker; het geluid wordt ietsje gedempt en het zaallicht blijft gedeeltelijk aan. Een superleuk uitje!

En na de film is er voor elke filmheld een echt filmdiploma. 

Bereikbaarheid
De bioscoop is makkelijk bereikbaar en ligt op loopafstand van bushaltes ‘De Passage’ en ‘Stadhuisplein’ en – iets verder lopen – het treinstation Almere Centrum (stationsplein). Als je in de buurt woont is de fiets natuurlijk een nóg fijnere optie.

Wil je weten welke film er deze zondag draait? Klik op de roze website button voor meer info over de Kleuterbios bij Kinepolis in Almere Centrum.

Tip: meld je hier aan voor de nieuwsbrief en ontvang meer leuke tips.

Bioscoop Kinepolis

Forum 16

1315 TH Almere

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Bioscoop Kinepolis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Almere tijdens de meivakantie?

Beroepenweken bij Aviodrome

Maak een duikvlucht achter de schermen in de wereld van het vliegen bij Luchtvaartmuseum Aviodrome.

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Meivakantie bij Indoor Mountainbike!

Actief uitje bij Indoor Mountainbike Almere in de meivakantie met speciale Moederdag actie!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Kidsproof Kinderfeest

Kom op 23 mei en 29 augustus naar dit gezellige GRATIS kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief