Mama Vita
Een netwerk speciaal voor moeders van een kind met autisme.
Een kind opvoeden met autisme vraagt veel. Mama Vita is een ontmoetingsplek voor moeders van een kind met autisme die aan het onderzoeken zijn hoe zij hun kind(eren) zo goed mogelijk kunnen begeleiden bij hun ontwikkeling.
Mama Vita brengt moeders bij elkaar en biedt ondersteuning middels diverse activiteiten, bijeenkomsten en (kennis)programma’s.
Benieuwd? Voor meer informatie klik je op de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Flevoland
Toegankelijke inspiratie
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!