Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Next

Next Restaurant, Kindvriendelijk restaurant in een voormalige bierbrouwerij, vlakbij Bataviastad

Next Restaurant vind je op de Batavia werf, naast Bataviastad (factory outlet). Als kindvriendelijk restaurant laat je je kinderen gerust spelen in de afgesloten 40 vierkante meter tellende speelruimte. Hier zullen ze zich niet snel vervelen.

Het restaurant biedt zowel binnen als bij mooi weer op het terras zitplaatsen. Uit keuken worden mooie regionale seizoensproducten van o.a. de grill en de Big Green Egg geserveerd. De complete menukaart vind je op de website. Klik door via de websitebutton, want dan kom je er meteen!

Een overzicht van meer restaurants waar kinderen ook welkom zijn, vind je terug op Kidsproof Lelystad.

Next Restaurant Lelystad

Bataviaplein 50

8242 PN Lelystad

Openingstijden Dinsdag t/m zondag van 11:00 tot 24:00 uur. Keuken open tot 21:30 uur.
Prijs Broodjes vanaf €7,50. Geen specifieke kindermenukaart.
Mail direct

Mail direct naar Next Restaurant Lelystad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

De 5 leukste MTB-routes in Flevoland om samen met je kind te rijden!

Sommige dagen vragen gewoon om actie. Heerlijk samen in de buitenlucht. Helm op, waterfles in de tas, en gáán! En wist je dat je daarvoor helemaal niet ver hoeft te zoeken? Flevoland barst van de toffe mountainbikeroutes die perfect zijn voor ouders en kinderen. Hier zijn onze 5 favoriete kindvriendelijke MTB-routes in Flevoland; voor stoere ouders en kleine waaghalzen (vanaf een jaar of 6 à 8).

Herfstuitjes die je niet wil `laten vallen´!

Vandaag start de herfst écht officieel. Toch worden we nog verwend met heerlijk nazomerweer. Gelukkig is plezier maken helemaal niet afhankelijk van het seizoen. ;-) Zin in een nieuw avontuur? Wij hebben de leukste tips voor de komende weken voor je verzameld!

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief