
Zwemles bij De Abelen
Zwemles in openluchtzwembad De Abelen in Swifterbant!
Leer zwemmen in het buitenzwembad De Abelen! Je kunt kiezen uit 2x 45 minuten of 1x 90 minuten per week zwemles. De zwemlessen starten bij voldoende aanmeldingen.
Meer informatie? klik op de websitebutton! Of stuur meteen een bericht via de websiteknop!
Op zoek naar andere zwembaden in de regio Lelystad waar je een frisse duik kunt nemen? Op de website van Kidsproof Lelystad vind je ze allemaal!
Optisport De Abelen
Noordhoren 32
8255 BD Swifterbant
Openingstijden
1 mei tm 1 septemberPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Indoor Mountainbike
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Baseball & Softball Club Almere
Stoere honk- en softballessen voor kids vanaf 5 jaar!
Dance Yard Studio
De energieke dansoase in Almere Poort, waar elke danser zich thuis voelt en kan groeien!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Vaderdag
Wat vind jij het allerliefste aan papa? En zou hij een geheim supertalent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt een super gezellige dag!
Leuke tips voor vaderdag!
Vaderdag is dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Want ook jij hebt toch de leukste, de liefste en de fijnste papa van de hele wereld?
Een originele Vaderdag!
Op vaderdag zijn de kids de baas! Na een stevig ontbijt ontvoer je je vader om samen met jou supertoffe buitendingen te doen die jij hebt bedacht. Tip: betrek je moeder of iemand anders in het complot, om je even te helpen ;-). Veel plezier!