
Zwemles bij De Abelen
Zwemles in openluchtzwembad De Abelen in Swifterbant!
Leer zwemmen in het buitenzwembad De Abelen! Je kunt kiezen uit 2x 45 minuten of 1x 90 minuten per week zwemles. De zwemlessen starten bij voldoende aanmeldingen.
Meer informatie? klik op de websitebutton! Of stuur meteen een bericht via de websiteknop!
Op zoek naar andere zwembaden in de regio Lelystad waar je een frisse duik kunt nemen? Op de website van Kidsproof Lelystad vind je ze allemaal!
Optisport De Abelen
Noordhoren 32
8255 BD Swifterbant
Openingstijden
1 mei tm 1 septemberPrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Buggy Bootcamp
Bootcampen kan vanaf nu SAMEN met de kinderen. Fit worden en echte quality time!
Karate 8+
Bij Van Rheenen Sport kan je vanaf 8 jaar karateles volgen. Tsjakkaa!
Jeugdfonds Sport & Cultuur
Het Jeugdfonds Sport & Cultuur Almere is er voor gezinnen die het financieel niet zo breed hebben!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de lekkerste ijssalons in en om Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere tot Urk en van Lelystad tot Emmeloord! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland
Lekker wandelen in de natuur is één van onze favoriete weekendbestedingen met de kids. Wij verzamelden een heleboel fijne wandelroutes, die super leuk zijn voor kinderen! Bekijk onze tips voor jullie wandeltocht door Flevoland: