
Paarden kinderfeestje
Hobby Horse en hoefijzers schilderen tijdens jouw kinderfeestje tussen de paarden!
Wil jij met je vriendjes een feestje tussen de paarden? Lekker poetsen en knuffelen met de lieve Ponys? Paddock Paradise Almere is dan een perfecte locatie!
Voor een kinderfeestje heb je de keuze uit twee verschillende pakketten. Bij optie 1 zit onder andere een estafette in de rijbak met Hobby Horse inbegrepen. Optie 2 belooft een te geke speurtocht op zoek naar de hoefijzers met aansluitend een creatieve opdracht: hoefijzers verven!
Kortom, een leuke en gezellige middag tussen de paarden. Benieuwd naar meer info? Check de roze websitebutton!
Op zoek naar een andere activiteit met dieren? We hebben er een hoop voor je verzameld!
Events Paddock Paradise
Hugo de Vriesweg 15
1331 AG Almere
Openingstijden
Een kinderfeestje duurt 2 of 2,5 uurToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Iedere dinsdag: Strandbende op het Almeerderstrand
Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zonnige tips om eropuit te gaan met kids in de vakantie
De zomervakantie is in volle gang! Maar weet jij wat je morgen gaat doen? Of volgend weekend? Geen zorgen, wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld. Van workshops tot speurtochten en heel veel waterpret: vervelen is met deze uitjes geen optie.