Restaurant Pier 16
Heerlijk eten bij restaurant Pier16 en tegelijkertijd genieten van een dagje strand in Nagele.
Heerlijk lunchen of dineren op een bijzondere plek? Dan is Pier 16 een echte aanrader. Het allermooiste uitzicht over het Ketelmeer vind je bij Pier 16, het hele jaar door! Ze zerveren rustieke gerechten die gemaakt zijn van producten uit de directe omgeving. Eerlijk en vers. Daarnaast willen zij graag iedere gast een goed kopje koffie, lunch, borrel en een betaalbaar diner serveren en natuurlijk een ontzettend gezellige avond bezorgen.
Na een dagje op het Schokkerstrand doorgebracht te hebben is het ook heerlijk vertoeven bij Pier 16. Een zomerse barbecue op het strand, een muziekoptreden of een ander leuke activiteit. Bekijk hiernaast de agenda en ontdek wanneer je zéker even langs moet komen
Pier16 is hét restaurant van Emmeloord, Nagele, Kampen, Lelystad en omgeving. Eten of lunchen aan het water? Dat kan bij Pier16!
Een zomerse barbecue op het strand, een muziekoptreden of een ander leuke activiteit? Ontdek wanneer je zéker even langs moet komen door op de roze websitebutton te klikken.
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof zorg- en opvoedingspagina!
Restaurant Schokkerhaven
Schokkerhaven 1
8308 PX Nagele
Openingstijden
woensdag t/m zondag 11:00 tot 21:00 uurPrijs
-Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!