Scouting Bramzijger
Kom bij de Waterscouts van Scouting Bramzijger in Lelystad!
Ben je op het water helemaal in je element? Denk dan eens aan Scouting Bramzijger!
Voor jongens en voor meisjes vanaf 7 jaar in Lelystad.
De vereniging kent een aantal speltakken:
– Scheepsmaatjes, 7 tot 11 jaar;
– Zeeverkenners, 11 tot 15 jaar;
– Wilde Vaart 15 tot 18 jaar;
– Loodsen, vanaf 18 jaar.
Tijdens de bijeenkomsten op zaterdag worden de leden (kinderen)vertrouwd te maken met water en maken ze kennis met verantwoordelijkheden die gelden wanneer je op elkaar bent aangewezen in een zeil- en/of roeiboot.
Voor informatie klik op de websitebutton, dan kom je meteen op de goede site!
Nog meer scoutinggroepen en andere toffe sportclubjes in regio Lelystad vind je op Kidsproof Lelystad!
Scouting Bram Zijger
Uilenweg 9
8245 AB Lelystad
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Wandelgroep voor mama’s
Ontmoet andere mama's in jouw buurt en kom gezellig samen in beweging met WeLiveHealthy.
Samen in beweging
Weer in het ritme! Met het hele gezin lekker sporten bij Jumping Jack & Club Pellikaan in Almere.
Kliederlab Club
Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten
De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!