Ski-Mere Kinderfeestje
Vier je kinderfeestje samen met je vriendjes en vriendinnetjes op de ski's of snowboard!
Supergaaf, je kinderfeestje vieren op de ski’s of snowboard! Voor alle kinderen die dol zijn op skiën of die heel graag vriendjes en vriendinnetjes willen laten kennismaken met skiën is een kinderfeestje bij Ski-Mere superleuk!
Op een leuke en verantwoorde manier krijgen de kinderen ski- of snowboardles. De leraar past het niveau aan aan de groep en per deelnemer, het is dus niet nodig dat alle kinderen op het partijtje hetzelfde niveau hebben. Naast het skiën of snowboarden is er ook de mogelijkheid om in de skilounge van Ski-Mere de cadeautjes te geven en na het skifeestje gezellig met z’n allen een pannenkoek te eten. Vier een compleet feestje bij Ski-Mere met het Pannenkoekenmenu! Ieder kind krijgt een pannenkoek die ze naar hartenlust kunnen versieren met allerlei lekkers.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
TIP: Neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderwinkelspagina!
Ski-Mere
Televisieweg 81
1322 AK Almere
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Vanaf € 15,- per kind vanaf 6 kinderenToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
DIY: Zo maak je zelf sneeuw!
Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.