
Kinderfeestje wastekening
Maak bij Sminky's een wastekening en ga naar huis met je eigen kunstwerk!
Elk schilderij is uniek tijdens het wastekening-kinderfeestje van Sminky’s.
En nog leuker, iedereen kan ermee aan de slag. Het resultaat? Super verrassend en het ophangen waard! Iedereen mag dan ook zijn eigen kunstwerk mee naar huis nemen.
Dit feestje is ook te combineren met schminken.
Nog meer leuke kinderfeestjes in Almere? Wij hebben ze onder Kinderfeestjes voor je verzameld!
Sminky's
Pepermuntstraat 3
1314 SZ Almere
Prijs
Mail Sminky's voor de kosten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Aviodrome kinderfeestje
Er is maar één plek waar je écht in de wolken bent met je kinderfeestje: bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!
Indoor Mountainbike Feestje
Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.
Kinderfeestjes Jumping Jack
Vier jouw kinderfeest bij Jumping Jack Almere! Ga je voor trampolinespringen, minigolf of allebei?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!
8x theater voor kids voorjaar ’25
Het theater is een magische plek voor kinderen. Bij Kunstlinie Almere blijf je vol verbazing je ogen uitkijken, giechelen, op het puntje van je theaterstoel zitten... Dit zijn onze 8 favoriete kindervoorstellingen die te zien zijn bij Kunstlinie Almere in het voorjaar. Laat je verrassen door deze mooie producties!
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag buiten zijn! De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om samen met de kinderen lekker buiten te doen.