Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Spetter&Spatter Zwemschool

Van baby&peuter, survival tot het zwem-ABC: bij Spetter & Spatter ben je aan het goede adres!

Zwemschool Spetter & Spatter Lelystad is de eerste vestiging van Spetter & Spatter Zwemschool. In Lelystad geven zij sinds januari 2006 zwemles aan verschillende doelgroepen varierend van Privélessen tot het zwem-ABC (in één jaar).

Het uitgebreide zwemlesaanbod biedt diverse mogelijkheden. Sinds oktober 2008 kan je in de locatie in Golf en Countryclub Buitenhof volop genieten van het heerlijke warme water.
Hun speerpunten zijn kleine groepen , flexibel, aandacht voor ouder en kind, door lessen in vakantie en verplaatsen van een zwemmenles bij afwezigheid.

Zwemles bij een Spetter en Spatter Zwemschool? Dan kies je voor:
-kleine groepen
-lessen mogelijk vanaf 4 jaar
-Inleven in het kind
-benaderen op niveau
-geen prestatiedruk
-positieve en individuele benadering
-doorlessen in vakanties
-mogelijkheid lessen te verzetten

Je kunt bij Spetter & Spatter ook op zondagochtend zwemmen!!

Voor meer informatie klik je op de websitebutton.

Meer plekken waar je kunt zwemmen voor je diploma vind je natuurlijk op Kidsproof Flevoland!

Spetter & Spatter

Kraaienhof 2

8219 CG Lelystad

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Spetter & Spatter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Meer inspiratie

Winactie GRATIS A-zwemdiploma bij Optisport Almere

Schrijf je kind in bij een Optisport zwembad in Almere en maak kans op een compleet Zwemdiploma A-traject

Krav Maga voor kinderen en tieners

Speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te maken

Kliederlab Club

Creatief kliederen en ontdekken zonder grenzen? Welkom bij Het Kliederlab!

Samen in beweging

Weer in het ritme! Met het hele gezin lekker sporten bij Jumping Jack & Club Pellikaan in Almere.

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland

Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!