Kotterbos te voet
De wandelingen van 3 en 5 km in het Kotterbos zijn goed te doen met kids.
Staatsbosbeheer heeft in het Kotterbos twee korte wandelingen uitgezet. Ideaal met kids dus! Start bij de parkeerplaats aan de Aakweg in Almere. Voor de Populierenroute (5 km) volg je de rode paaltjes, voor de Eikenroute (3 km) volg je de witte paaltjes.
Je loopt langs de rand van het moeraslandschap van de Oostvaardersplassen en passeert zo verschillende uitkijkpunten en vogelkijkhutten. Misschien zie je de Heckrunderen wel!
Klik voor meer informatie op de websitebutton!
Op zoek naar een nieuw hobby? Kijk eens in de categorie clubjes!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours, doe mee!
Probeer GRATIS verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere
Almere Floats
Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats. Met sport én muziek. Op 4 en 5 juli in Almere Centrum.
Land Art Weekend
Gratis kinderactiviteiten in de natuur tijdens het Land Art Weekend op 4 en 5 juli in het Waterloopbos.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Grote buitenspeeltuinen in Flevoland
Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?