Kotterbos te voet
De wandelingen van 3 en 5 km in het Kotterbos zijn goed te doen met kids.
Staatsbosbeheer heeft in het Kotterbos twee korte wandelingen uitgezet. Ideaal met kids dus! Start bij de parkeerplaats aan de Aakweg in Almere. Voor de Populierenroute (5 km) volg je de rode paaltjes, voor de Eikenroute (3 km) volg je de witte paaltjes.
Je loopt langs de rand van het moeraslandschap van de Oostvaardersplassen en passeert zo verschillende uitkijkpunten en vogelkijkhutten. Misschien zie je de Heckrunderen wel!
Klik voor meer informatie op de websitebutton!
Op zoek naar een nieuw hobby? Kijk eens in de categorie clubjes!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Indoor Mountainbike
Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.
Land Art Familietour
Ontdek met je familie de landschapskunstwerken van Flevoland.
Gratis toegang Theater ’t Voorhuys
Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
30x met kids Valentijnsdag vieren
Het is bijna Valentijnsdag! Op 14 februari vieren we de liefde en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Met liefde verzamelden wij weer een heleboel inspiratie!
10x low budget uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!
Gratis uitjes in Almere
Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Almere barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?