Kotterbos te voet
De wandelingen van 3 en 5 km in het Kotterbos zijn goed te doen met kids.
Staatsbosbeheer heeft in het Kotterbos twee korte wandelingen uitgezet. Ideaal met kids dus! Start bij de parkeerplaats aan de Aakweg in Almere. Voor de Populierenroute (5 km) volg je de rode paaltjes, voor de Eikenroute (3 km) volg je de witte paaltjes.
Je loopt langs de rand van het moeraslandschap van de Oostvaardersplassen en passeert zo verschillende uitkijkpunten en vogelkijkhutten. Misschien zie je de Heckrunderen wel!
Klik voor meer informatie op de websitebutton!
Op zoek naar een nieuw hobby? Kijk eens in de categorie clubjes!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Gratis toegang Theater ’t Voorhuys
Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.
MEAU bij Kunstlinie Almere
Beleef samen een avond vol Nederlandstalige pop tijdens de theatertour van MEAU
Reserveren 2turvenhoog festival
De kaartverkoop voor 2turvenhoog in Almere is gestart! Hét festival voor de allerkleinste theaterfans.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!
Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum
Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.
De leukste natuurparken in Flevoland!
Welk seizoen het ook is, een natuur-uitje is heerlijk verfrissend. Spelen, picknicken of een rondje wandelen, in de Flevolandse natuur is genoeg te doen in het groen! Deze natuurparken zijn in elk geval een bezoekje waard.