Burchtroute
Een meeslepende wandeling langs het kasteel van de roofridder Hendrik de Crane in het Kuinderbos!
In natuurgebied Kuinderbos is van alles te beleven: wandelen, mountainbiken en speuren! Staatsbosbeheer heeft diverse wandelingen en een mountainbikeroute voor dit gebied die geschikt zijn voor jong én oud!
De Burchtroute is een meeslepende wandeling langs de ruïne van het kasteel van Hendrik de Crane, een roemruchte roofridder uit de Middeleeuwen. De route is ongeveer 3 kilometer lang en te herkennen aan de blauwe aanwijzingen.
Nu al zin om te gaan lopen? De Burchtroute en het startpunt kan je downloaden. Klik op de roze websitebutton om naar de site te gaan.
Tip: Kijk voor meer uitjes in de buitenlucht bij Eropuit!
Staatsbosbeheer Kuinderbos
Hopweg 21
8314 PX Bant
Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
WeerFeest Kidsroute
Een interactieve luisterroute van SONR voor kinderen! Vol avontuur en challenges in Almere.
Beroepenweken bij Aviodrome
Maak een duikvlucht achter de schermen in de wereld van het vliegen bij Luchtvaartmuseum Aviodrome.
Frisse Wind Feest
Kom samen uitwaaien bij het Frisse Wind Feest van Stad & Natuur op het AlmeerderstrandBlogs & inspiratie
Alle blogs
Maak je eigen paastakken, maar dan anders!
Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.
Ei love Pasen! Tips en uitjes om van te smullen.
Heb jij ook zin in een ei-genwijs lang Paasweekend? In Flevoland bruist het van de gezellige uitjes voor het hele gezin. Van creatieve workshops tot buiten spelen in de lentezon. Samen maken jullie er een heerlijk weekend van.
2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!
Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.