Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Burchtroute

Een meeslepende wandeling langs het kasteel van de roofridder Hendrik de Crane in het Kuinderbos!

In natuurgebied Kuinderbos is van alles te beleven: wandelen, mountainbiken en speuren! Staatsbosbeheer heeft diverse wandelingen en een mountainbikeroute voor dit gebied die geschikt zijn voor jong én oud!

De Burchtroute is een meeslepende wandeling langs de ruïne van het kasteel van Hendrik de Crane, een roemruchte roofridder uit de Middeleeuwen. De route is ongeveer 3 kilometer lang en te herkennen aan de blauwe aanwijzingen.

Nu al zin om te gaan lopen? De Burchtroute en het startpunt kan je downloaden. Klik op de roze websitebutton om naar de site te gaan.

Tip: Kijk voor meer uitjes in de buitenlucht bij Eropuit!

Staatsbosbeheer Kuinderbos

Hopweg 21

8314 PX Bant

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Staatsbosbeheer Kuinderbos

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kidsproof Kids & Teens Event

Kom naar het gratis Kidsproof Kids & Teens Event. Met super veel toffe kinderactiviteiten!

De Koploper Lelystad

Kom ook spetteren in het Piratenbad in VOC-stijl en de 50-meter lange glijbaan in De Koploper in Lelystad

Lentefeest De Beestenbende

Vier het lentefeest van Stad & Natuur bij kinderboerderij De Beestenbende!

Hans en Grietje

Hans en Grietje Pannenkoekenhuis en speelpark is een ware belevenis!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x theater voor kids voorjaar ’25

Het theater is een magische plek voor kinderen. Bij Kunstlinie Almere blijf je vol verbazing je ogen uitkijken, giechelen, op het puntje van je theaterstoel zitten... Dit zijn onze 8 favoriete kindervoorstellingen die te zien zijn bij Kunstlinie Almere in het voorjaar. Laat je verrassen door deze mooie producties!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag buiten zijn! De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om samen met de kinderen lekker buiten te doen.
 

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!

Vier je Kliederfeestje bij het Partylab van Kliederlab!

Kinderen en kliederen = een gouden combinatie! Kies voor een origineel en creatief kinderfeestje waar de kids nog lang over na zullen kletsen.

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief