Herdershut in het Vroege Vogelbos
Vrijdagmiddag in de Herdershut van Stad & Natuur: verhalen, natuur en creatieve activiteiten
Samen even eruit, de stad achter je laten en het bos in. In het Vroege Vogelbos voelt een vrijdagmiddag in de Herdershut meteen als een klein rustmomentje, midden in het groen van Almere.
Wat is er te doen in de Herdershut?
Aan de rand van het oudste bos van Almere vind je de schaapskooi van Stad & Natuur, met daarin de knusse Herdershut. Eén vrijdag per maand schuif je hier aan voor een laagdrempelige activiteit. Soms luister je naar een mooi verhaal, soms ga je creatief aan de slag met natuurlijke materialen of leer je meer over de schaapskudde.
Vandaag ben je welkom bij een Seizoensspecial. Bosbeheerder Patrick en herder van de schaapskudde Anita ontvangen je in de Herdershut en nemen je mee in het seizoen. Ze delen leuke natuurweetjes en vertellen verhalen over het bos en de schapen die hier grazen.
✓ Gratis en open inloop, dus je kunt makkelijk aanwaaien
✓ Midden in het Vroege Vogelbos, heerlijk buitengevoel
✓ Afwisselend aanbod: verhalen, natuur en creativiteit
Druk op de roze website button en bekijk alle data en activiteiten van de Herdershut bij Stad & Natuur.
Tip: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang elke week de leukste uitjes in Flevoland in je mailbox.
Data:
- vrijdag 26 juni 2026
- vrijdag 18 september 2026
- vrijdag 18 december 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Stad & Natuur: Het Vroege Vogelbos
Muiderweg 8
1351 GJ Almere
Openingstijden
Zie websitePrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t Voorhuys
Familievoorstelling Diep (9+)
Een bijzondere theaterervaring onder zee, bij Kunstlinie AlmereBlogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Kinderfeest
Kom GRATIS naar dit gezellige kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Met leuke activiteiten voor kinderen van 2 t/m 12 jaar.
12x oranje traktaties voor Koningsdag
Met deze 12 oranje recepten voor Koningsdag maak je er thuis een extra feestelijke dag van! Hoe leuk is het om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje thuis met je gezin. Smullen maar!
Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?
Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!