Speurtocht Vinny het varken
Ga samen met Vinny op ontdekking bij kinderboerderij Beestenbende en/of kinderboerderij Den Uylpark
Er wacht een spannend avontuur voor jonge ontdekkingsreizigers bij kinderboerderij De Beestenbende en Den Uylpark.
Samen met Varken Vinny gaan kinderen op zoek naar zijn verloren vriendenboek in een vernieuwde speurtocht vol dierenvrienden, raadsels en leuke opdrachten.
Wie weet alles over Nubische geiten met hun lange oren? Hoe slim zijn vossen met hun pluimstaarten? En waar zou dat vriendenboek toch verstopt zijn?
Tijdens de speurtocht ontdekken kinderen de geheimen van de dieren op de kinderboerderij en lossen ze onderweg negen uitdagende vragen en opdrachten op. Zo komen ze stap voor stap dichter bij de oplossing.
De speurtocht is een leuke en leerzame activiteit die op eigen tempo gedaan kan worden tijdens de openingstijden van de kinderboerderijen. Kinderen vanaf vier jaar kunnen meedoen en de tocht is ook na de vakantie nog beschikbaar.
Starten kan bij Kinderboerderij De Beestenbende aan de M.J. Granpré Molièrestraat 1 of bij Kinderboerderij Den Uylpark aan het Heerenveenpad 43. De speurtocht duurt ongeveer dertig minuten en is te koop op de kinderboerderij of via de website, waar hij zelf uitgeprint kan worden.
Vinny kan niet wachten om nieuwe speurders te verwelkomen. Kom jij hem helpen zijn vriendenboek terug te vinden?
Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!
Op zoek naar nog meer leuke activiteiten in de natuur? Check onze eropuit-pagina!
Stad & Natuur
M.J. Granpré Molièrestraat 1
1333 KB Almere
Openingstijden
Op maandag gesloten. Dinsdag t/m vrijdag van 10.00 - 16.30 uur. Zaterdag: 14:00 tot 16:30 uur Zondag: 10:00 tot 12:30 uurPrijs
De speurtocht kost per boekje €1,00 en kan zowel online gekocht worden als op de kinderboerderij.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Cabin Crew Weekenden
Stap aan boord bij Luchtvaartmuseum Aviodrome en ontdek hoe het is om Cabin Crew te zijn
Urban Sports Games
Vrijheid, grenzen verleggen en jouw eigen (sportieve) stijl ontdekken in Almere Centrum!
Dutch Water Week
Van 30 mei t/m 7 juni is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?