
Boerenmarkt
Iedere zaterdagochtend is er biologische Boerenmarkt in de Stadsboerderij Almere.
Van 9.30-13.00 uur kun je er terecht voor de lekkerste, verse biologische producten: brood, seizoensgroente, zuivel en vlees. Maar ook voor biologische schoonmaakmiddelen, huidverzorgingsproducten en bloemen. De beste gelegenheid om gezond en vers inkopen te doen.
En de enige biologische markt in Nederland waar het ook met regenachtig weer goed toeven is.
Vaste deelnemers aan de markt zijn:
- Stadsboerderij Almere (rundvlees van eigen koeien)
- Het Zonnelied (brood en banket)
- Warmonderhof (groente en fruit, bloemen)
- De Buurackers (geitenkaas en meer)
- Roos van de Stadsboerderij (marktcafé met warme dranken en koek)
- Caseificio Bianchini (Italiaanse kaas, pasta)
- ’t Groene Erf (kruidenierswaren)
- Jelmer de Bock (crêpes)
Naast deze vaste deelnemers wordt de markt regelmatig versterkt door
- El Placer uit Lelystad (wijn)
- Alwin Meij uit Monnickendam (vis)
- Aleppo uit Almere (natuurproducten, waaronder de befaamde olijfoliezeep)
Klik voor meer informatie op de websitebutton!
Op zoek naar een nieuw hobby? Kijk eens in de categorie clubjes!
Stadsboerderij Almere
Kemphaanpad 14
1358 AC Almere
Openingstijden
Elke zaterdagochtend van 9.30 - 13.00 uur.Prijs
Bezoek is gratis.Toon op kaart
Meer inspiratie


Herfstfeest bij Stad & Natuur
Een dag vol herfst, natuur en tradities. Op zondag 28 september in het Vroege Vogelbos.
MACHTIG (6+)
Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie Almere
Dutch Water Week
Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste pompoenboerderijen in Flevoland
Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.
16x sportieve clubjes in Flevoland!
Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.
Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek
Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!