Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dierenvriendjes

Op de Kemphaan vind je apen, bijen, koeien, varkens, schapen, geiten en oh, wat zijn ze lief!

Stadslandgoed De Kemphaan  is een heerlijk plek in het grootste loofbos van Almere. Veel mensen gaan er wandelen, fietsen of picknicken. Maar wist je dat er ook enorm veel dieren op het landgoed zijn te vinden? Een middagje dierenkijken is  hier helemaal leuk  als je kind een grote dierenvriend is!

Je vindt de koeien, varkens, schapen en geiten  in de weides rondom het Eksternest en in de schaapskooi. Elke laatste zondag van de maand houden (hulp)boeren vanaf 14.00 uur koeienpraatjes in de stal van de Stadsboerderij. In het voorjaar en de zomer staan de jonge koeien in de wei en zijn er ook lammetjes, geitjes en biggetjes.
Ga ook eens kijken bij de bijenstal, daar leer je meer over de bijenkoningin en hoe honing wordt gemaakt.

Ook zijn er echte apen op De Kemphaan! Je kunt een Rondje AAP lopen en de dieren vanaf een afstand zien. De dieren zijn doorgaans van 9.30 uur tot 16.00 uur buiten.

 

Klik voor meer informatie op de websitebutton!

Lekker uiteten na een dagje uit? Klik hier voor restaurants in Almere!

Stadslandgoed De Kemphaan

Kemphaanpad 4

1358 AC Almere

Openingstijden Elke dag van 9.30 - 16.00 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Stadslandgoed De Kemphaan

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Super Hallyday

Een middag vol gratis sporten, ontdekken en creatief bezig zijn!

Almere Floats

Twee dagen GRATIS waterpret tijdens Almere Floats. Met sport én muziek. Op 4 en 5 juli in Almere Centrum.

Land Art Weekend

Gratis kinderactiviteiten in de natuur tijdens het Land Art Weekend op 4 en 5 juli in het Waterloopbos.

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours, doe mee!

Probeer GRATIS verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!

Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief