
Strandbrasserie De Jutter
Een lekker hapje lunchen of avondeten, of gezellig een drankje op een gezellige plek in Almere-Haven!
Bij Strandbrasserie De Jutter is er voor iedereen iets lekkers te kiezen om te eten! Of je nou wil lunchen of gezellig wil dineren, het kan allemaal.
De Jutter biedt lekkere belegde broodjes en salades aan voor de lunch, en bijzondere voor-, hoofd- en nagerechten voor het avondeten. En voor de kinderen is er speciaal een lekker kindermenu! Dit kindermenu bevat frietjes en je kunt er een lekkere snack bij kiezen. En natuurlijk hebben ze ook super lekkere toetjes!
Naast dat je hier kan genieten van een hapje eten, kun je ook lekker op het terras zitten met een verfrissend drankje!
Wil je meer info? Klik op de roze button om naar de website te gaan!
Tip: Kidsproof heeft alle toffe kinderwinkels in Almere hier voor je op een rijtje gezet!
Strandbrasserie De Jutter
Strandweg 16
1353 CZ Almere
Openingstijden
Zomer vanaf 10:00Winter vanaf 11:00
Prijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland
Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!