Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandpaviljoen Bremerbaai

Genieten aan het strand van water en lekker eten bij Bremerbaai in Biddinghuizen!

Een prachtig strandpaviljoen met meer dan 100 zitplaatsen binnen en buiten.

’s Ochtends kan je terecht voor één van de heerlijkste koffiespecialiteiten met een stuk ambachtelijk gebak en daarnaast kan je de gehele dag genieten van de gerechten die op de zorgvuldig geselecteerde en uitgebreide kaart staan.

Er is ook een Snackcorner waar frites en snacks kunnen worden gehaald, om vervolgens lekker op het strand op te eten. De zware koelbox kun je thuislaten, want ook een lekker gekoeld drankje staat voor je klaar.

De Bremerbaai is een gloednieuw strand aan het Veluwemeer sinds 2015.  Een heerlijk 300 meter lange strand waar ook echt lekker gezwommen kan worden! Waar het water aan de overige stranden aan het Veluwemeer slechts tot aan de kniëen komt, is hier een zwemgedeelte van 1,80 meter diep gecreëerd. Verder is er een groot speeleiland gemaakt, zijn er diverse weideheuvels en mooie kronkelende paden en het klapstuk van het strand is de 160 meter lange pier, die recht het Veluwemeer in loopt. Aan deze pier kunnen boten aanmeren, is een uitkijktoren gebouwd en bevindt zich de opstapplaats van de fietspond naar de Veluwe.

De Bremerbaai ligt tussen Harderwijk en Elburg en is bereikbaar met de auto, fiets of per Bus; 147 (Harderwijk-Dronten)
halte Bremerbergweg (circa 15min lopen).

In het zomerseizoen meert het fietspondje van en naar de Veluwe hier aan.
Ook kan je per boot (gratis) aanmeren aan de 160 meter lange pier.

Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.

Kijk ook eens in de uitagenda waar je super leuke uittips kan vinden!

Strandpaviljoen Bremerbaai

Bremerbaaiweg 6

8256 NA Biddinghuizen

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Strandpaviljoen Bremerbaai

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen

Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief