Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Marionettentheaterfeestje

Genieten met marionettentheater Theater Tim van een fantasierijke voorstelling op je kinderfeestje!

Het marionettentheater Theater TIM uit Lelystad geeft een fantasierijke voorstelling. Niet alleen voor kinderen, maar voor iedereen die zich nog graag wil laten betoveren. 
 
Met prachtige zelfgebouwde marionetten geven Iris Bäppler en Rozanne van Heiningen in een mobiel poppentheater een voorstelling met veel humor, maar toch ook wel wat spanning. Tim beleeft samen met zijn vrienden allerlei avonturen en ontmoet dieren in zijn zoektocht naar een oplossing voor een groot probleem!
 
De kinderen leren aansluitend aan de voorstelling de bijzonderheden van marionetten, hoe werken de draden aan de ledematen. Met praktische oefeningen krijgen de kinderen de mogelijkheid marionetten zelf te bewegen en ze kunnen ervaren hoe het is zelf een marionet te zijn.

Voor meer informatie klik je op de roze websitebutton!

In Lelystad zijn ook heel veel leuke activiteiten te vinden. Check regelmatig onze uitagenda!

Theater Tim

Scheldestraat

8226 Lelystad

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Theater Tim

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief