Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tipi op de camping

Op camping De Veenkuil staan drie ingerichte tipi's voor een bijzondere overnachting!

Overnachten in een tipi! Bij Womime Wakan op camping De Veenkuil staan 3 ingerichte tipi’s aan de Kuinderplas waar je in kunt kamperen. Bijzonder!

De tipi’s zijn ingericht met een grondzeil, dierenhuiden, 2 back-rests, 6 eenpersoonsmatrassen en enkele dekens, een kist met keukeninventaris, een 1 pits-gasstelletje, een olielamp, jerrycan, afwasteil, emmer, stoffer en blik.

Zie jij een overnachting in een tipi wel zitten? Lees voordat je op avontuur gaat de informatie op de website via de websitebutton.

Leuke activiteiten voor het hele gezin in Flevoland vind je op Kidsproof Almere

Womime Wakan Tipi's

Hopweg 21

8314 PX Bant

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Meer inspiratie

Gratis toegang Theater ’t Voorhuys

Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.

Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest

Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!

MEAU bij Kunstlinie Almere

Beleef samen een avond vol Nederlandstalige pop tijdens de theatertour van MEAU

Reserveren 2turvenhoog festival

De kaartverkoop voor 2turvenhoog in Almere is gestart! Hét festival voor de allerkleinste theaterfans.

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!

De leukste natuurparken in Flevoland!

Welk seizoen het ook is, een natuur-uitje is heerlijk verfrissend. Spelen, picknicken of een rondje wandelen, in de Flevolandse natuur is genoeg te doen in het groen! Deze natuurparken zijn in elk geval een bezoekje waard.

Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum

Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.

Lentebucketlist

De lente is begonnen! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief