Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeilschip Bounty

Stap met het gezin aan boord van het luxe, traditioneel dwarsgetuigde Zeilschip Bounty!

Meevaren op een zeilschip

Altijd eens op een prachtig zeilschip willen meevaren? Met 9 zeilen (405m2 zeiloppervlak ) en 114 lijnen is deze brigantijn uniek op de Nederlandse binnenwateren! Ervaar de sfeer van de Gouden Eeuw met comfort en gastvrijheid van de 21ste eeuw! Een super leuke ‘educatieve’ zeilbelevenis voor jong en oud.

Leuk voor de kids

Speciaal voor de hele kleine en grotere kinderen zijn er zwemvesten en leuke kinderactiviteiten aan boord. Tijdens de groepsvaart kunnen kinderen onbezorgd rondlopen en rondneuzen. Zij mogen op zoek naar de schatkist en als piraat meehelpen met het zetten van de zeilen of als kapitein meesturen in de stuurhut!

Bij Zeilschip Bounty kun je ook kiezen voor een individueel meezeil arrangement. Stap bijvoorbeeld aan boord tijdens een van de evenementen of huur de boot af voor een te gek Piratenfeestje!

Check de website via de roze websitebutton voor de eerstvolgende afvaart!

Tip: Meer leuke uitjes met het hele gezin vind je op onze themapagina Eropuit. 

Zeilschip Bounty

Bataviahaven

Lelystad

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zeilschip Bounty

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Dutch Water Week

Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!

Herfstfeest bij Stad & Natuur

Een dag vol herfst, natuur en tradities

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!

Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere

MACHTIG (6+)

Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie Almere

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

10x gratis uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

16x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief