

Blogs & inspiratie
Coole traktatie inspiratie!
Gepubliceerd op 6 mei 2025
Oh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren! Het is hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Voor ons als ouders tijd om even lekker aan het knutselen te gaan met eten. Het leukste is natuurlijk als je het samen kunt gaan maken!

De traktatie moet natuurlijk origineel zijn, niet al te ongezond en ook nog redelijk easy te maken.
Zelf heb ik laatst chocolade donuts omgetoverd tot kleine monstertjes Deze link opent in een nieuwe tab. Een daverend succes in de klas van mijn zoontje. Bijkomend voordeel; super makkelijk om te maken. Een andere aanrader voor chocoladeliefhebbers zijn lolly’s van Oreo’s Deze link opent in een nieuwe tab. Een iets ingewikkelder werkje, maar nog prima te doen. En ook hier, succes gegarandeerd.
Leuk om in de zomer te trakteren zijn deze ijshoorntjes Deze link opent in een nieuwe tab. Vul ze met fruit of met spekjes bijvoorbeeld. Mmhh, lekker. Is je kind in december jarig? Dan zijn deze vuurpijlen Deze link opent in een nieuwe tab natuurlijk een echte ‘klapper’ als traktatie.
Kortom, voor ieder seizoen en ieder type kind is wel iets passends te verzinnen.
Check ook:
Lees ook:
Alle blogs

Vlieland: 9x uitjes met kinderen
Op Vlieland kun je heerlijk genieten van de rust. Zodra je op de boot zit is het vakantiegevoel compleet. Wij geven je de leukste tips om er met kids een geweldige tijd van de maken. Ontdek de grootste zandplaat van Europa, ga heerlijk uit eten met het gezin en trek er lekker op uit.
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
12x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen
Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.Meer inspiratie

Oranjewoud Festival
Kom in het weekend 14&15 juni samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland
Prinsen- en Princessedag!
Op 15 juni zijn alle kids van 4-10 jaar uitgenodigd op het grote feest van Maria Louise in haar paleis!
Fries Scheepvaart Museum
Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?