Blogs & inspiratie
Kerstkapsel met lichtjes!
Gepubliceerd op 15 december 2025
Onze collega Lotte van Kidsproof Twente heeft een blog gemaakt over kerstkapsels met lichtjes in het haar! Hoe origineel? Check hieronder hoe je dit doet.
De decembermaand is natuurlijk dé maand bij uitstek voor een tof feestkapsel! Ik vroeg vriendin en kapster Ellis een eenvoudig en toch glamourous kapsel met ons te delen.
De benodigheden:
- Ibiza hairlights
- krultang
- klein doorschijnend elastiekje (of een ‘loom’elastiekje)
- schuifspelden
Het kapsel bestaat uit een watervalvlecht met Ibiza hairlights erin verwerkt. De lichtjes zijn van speciale ledjes gemaakt en geven een superfeestelijk effect! Op Youtube zijn genoeg filmpjes te vinden over het maken van een watervalvlecht.
Je start met het dubbelvouwen van de hairlights, zodat de lampjes niet recht tegenover elkaar zitten. Bij de vouw sla je het draad om de middelste streng haar. Vervolgens zorg je ervoor dat je de 2 uiteinden van het draad iedere keer om en om meeneemt met een streng haar tijdens het vlechten.

Het einde van de vlecht zet je vast met een doorzichtig elastiekje. Het uiteinde met de batterij verstop je achter het haar en maak je vast met schuifspeldjes. Het andere uiteinde haal je terug naar de andere kant door het achter en voor het haar van de ‘waterval’ langs te halen. Het laatste eindje kun je mooi los naar beneden laten hangen.

Nog even wat krullen erin en een feestelijk kapsel is het resultaat!

Succes met jullie feestkapsel!
Lees ook:
Alle blogs
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.Meer inspiratie
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland
Verf avontuur
Kom op Pinkstermaandag 25 mei naar Dorpstuin Snakkerburen voor een Verf avontuur!
Bounce Valley Leeuwarden
In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!