
Voorleespicknick Burgum
Voorlezen kan altijd en overal en is ook nog eens superleuk! En nu gewoon vanuit de bibliotheek!
Voorlezen kan altijd en overal en is ook nog eens superleuk! Voor het slapen gaan, in de klas, achter in de auto maar dus ook tijdens een picknick. In dbieb van Burgum leest leesconsulent Bettine maandelijks voor uit de meest leuke, gekke, grappige en spannende boeken. Gewoon uit de bibliotheek!
Tussen 10.30-11.00 kan je gewoon aansluiten om te komen luisteren naar de mooiste verhalen. En dat allemaal op een picknickkleed (we blijven lekker binnen hoor) !
Klik voor meer info op de roze websitebutton.
Tip: Kijk hier voor een overzicht van alle speeltuinen in Friesland.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
dbieb Burgum
Schoolstraat 27
9251 EA Burgum
Openingstijden
Zie website voor data, tijden en locatiePrijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie


Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
NEMO Science Tour (6+)
Ben jij onwijs nieuwsgierig naar van alles en nog wat? Ontdek het in de verrassende en interactieve NEMO.
Fries Museum
Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
50 x Leukste uitjes in Friesland met kinderen
Wij geven jou maar liefst 50 tips voor leuke uitjes met kinderen in Friesland!
Met je blote voeten!
Deze zomervakantie waren wij bij Blotevoetenpad Gaasterland. Wat een avontuur! Met vieze voeten en een heerlijk vrij gevoel kwamen wij terug van de wandeling. Echt heel leuk om te doen!
8x de leukste spelletjes met een walkie talkie
Wij kunnen ons onze eerste walkie talkies nog héél goed herinneren. Wat een plezier hebben we daarmee gehad! Op de camping, maar ook in huis én in de wijk. Wij hebben 8 spelletjes getest!