Het zand van gisteren (6+)
Een voorstelling over je hoofd boven water houden en eigen kapitein zijn, zelfs als je tegenwind hebt!
Jansen & De Boer nemen je mee in een poëtisch verhaal over grenzeloze liefde.
Er was eens een koning. Koning Felipe. Hij was een koning, zoals je je een koning voorstelt. Hij had een mantel en een kroon en een troon en een lakei. Nee wacht, geen lakei. De koning had een lakei nodig! En hij moest trouwen. Trouwen? Ja, Koning Felipe moest trouwen van zijn moeder. Dat hoort zo, als je koning bent. Bovendien moet je altijd naar je moeder luisteren, toch?
Koning Felipe was al tot over zijn oren verliefd. Tot over zijn prachtige zwarte haren, tot ver boven zijn hoofd. Zijn liefde was nog hoger dan een vlieger in de lucht. Maar wanneer zijn moeder erachter komt op wat voor arme sloeber hij eigenlijk verliefd is, valt alles in het water. Wat moet je doen als je niet bij je geliefde mag zijn? Tegen wie praat je als je niemand hebt om tegen te praten?
De voorstelling Het zand van gisteren is zondag 13 april om 15.00 te zien bij Posthuis Theater in Heerenveen.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
TIP: Op zoek naar meer voorstellingen? Neem dan een kijkje bij de uitagenda met een handig overzicht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Posthuis Theater
Fok 78
8441 BR Heerenveen
Openingstijden
Zondag 13 april om 15.00Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Op zoek naar natuurschatten in De Alde Feanen (8+)
Ga mee op avontuur in Nationaal Park De Alde Feanen en ontdek bijzondere dieren en mooie natuur!
Aquapark Sneek
Spectaculair waterpark in Sneek voor een actief dagje uit!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio NoordBlogs & inspiratie
Alle blogs
13 x Doen op Terschelling met kinderen
Voel, ruik, proef strand en zee. Dit is het ware eilandgevoel! Vakantie of een dagje uit op één van de Waddeneilanden is áltíjd een goed idee. Op Terschelling is namelijk van alles te beleven voor jong en oud.
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
10x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!