Rugzakroute Noarderleech
De nieuwe rugzakroute Greidefûgels op it Noarderleech kan je reserveren!
Vlieg mee met de vogels op het Noarderleech. Rugzak op, verrekijker mee en ogen en oren open. Ontdek ‘de grote vier’ van de weidevogels in dit buitendijkse natuurgebied. De grutto, kievit, scholekster en tureluur. Onderweg kom je van alles tegen, zoals een kijkscherm waar je met de verrekijker goed vogels kan spotten. En met de opdrachten- en zoekkaart leer je van alles over de weidevogels.
Geschikt voor kinderen van 8 – 13 jaar. De rugzakroute duurt ongeveer 1,5 – 2 uur.
Route: vanaf het Kweldercentrum in het Noarderleech wandel je over de dijk de gemarkeerde route van 3 tot 4 km.
Klik voor meer info even door via de roze websitebutton.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
8 x Paasbrunch, Paaslunch & diner met kinderen in Friesland
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in Friesland kun je met Pasen in 2025 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!