Dagje Hindeloopen met kids
Hindeloopen is echt leuk om een dagje heen te gaan met kinderen. Lees hieronder onze tips!
Een dagje Hindeloopen? Ja dat is echt leuk hoor!
We hebben dit afgelopen zomervakantie gedaan en waren erg verrast!
Hindeloopen heeft een klein rustig strandje en er staat een leegstaand gebouw bij (een oude strandtent of iets dergelijks). Bij het strand staat een van de elfstedenfontijnen, een soort hertengewei waar water uit spuit.
Nadat je op het strandje bent geweest, kan je nog even heerlijk door het stadje wandelen. In de haven nog iets eten en drinken en je dagje uit is compleet!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Aquapark Sneek weer open!
Met Pinksteren op vrijdag 22 mei gaat Aquapark Sneek weer open!
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.