
Voetbalvakantiekamp Ameland
Voetbal, voetbal, voetbal! Maar ook avontuur en vrienden maken op dit te gekke voetbalkamp.
Ben jij dol op voetballen maar hou je ook van spanning, avontuur, zee, boottochten, strand, slapen in een jeugdherberg, branding kajakken, strandzeilen en nieuwe vrienden maken?
Dan is meegaan met dit voetbalvakantiekamp zeker iets voor jou! Een week lang op het te gekke eiland Ameland.
In week 30 of week 31 van dit jaar vinden de voetbalkampen plaats. Voor kinderen van 6 t/m 18 jaar.
Er zijn diverse mogelijkheden
– voetbalochtenden (voor kinderen van 6-8 jaar!!)
– voetbaldagen (inclusief lunch)
– voetbalkampen met overnachting, ontbijt, lunch, avondeten, animatieprogramma etc.
Wil je meer weten of inschrijven op dit zomerkamp? Check de actuele informatie op de website.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Voetbalvakantiekamp.nl
Tsjibbe Geertswei 64
8915 HL Leeuwarden
Openingstijden
Kijk hiervoor op de websitePrijs
Kijk hiervoor op de websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen
Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.
Vlieland: 9x uitjes met kinderen
Op Vlieland kun je heerlijk genieten van de rust. Zodra je op de boot zit is het vakantiegevoel compleet. Wij geven je de leukste tips om er met kids een geweldige tijd van de maken. Ontdek de grootste zandplaat van Europa, ga heerlijk uit eten met het gezin en trek er lekker op uit.
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!