IJsbaan Iisnocht
Kom schaatsen in het bos van Beetsterzwaag bij IJsbaan Iisnocht!
Dwars door het dorp Beetsterzwaag loopt schaatsbaan Iisnocht. Zodra de het hard genoeg vriest kan je hier heerlijk schaatsen op natuurijs. Omdat het meer beschut ligt is en vrij donker is, wordt de ijsbaan sprookjesachtig verlicht!
Nieuwe leden betalen eenmalig €2,50. Daarna kunnen kids schaatsen voor €0,50 en volwassen voor €1,00 per keer!
Klik op de roze button om te checken of de baan open is.
Kidsproof Fryslân
8409 CL Hemrik
Openingstijden
Zie roze buttonPrijs
Inschrijfgeld €2,50Volwassenen € 1,00
Kids €0,50
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
10x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!