Zeilschool De Morra
Bij zeilschool De Morra in Hemelum beleef je een geweldige zeilvakantieweek!
Kom in de zomervakantie leren zeilen in een optimist! Op het water zijn is zó leuk. Spelen met de wind is gaaf om te leren.
Bakboord, stuurboord, averij, aan de wind en ankeren. Bij Zeilschool De Morra leer je het zeilen en alle ins en outs in een fijne omgeving en op een ideaal stuk meer De Morra. Wat een super vakantiekamp!
Hier heb je alle ruimte om veilig te (leren) zeilen. Een perfecte omgeving omdat het een ondiep meer is. Wanneer je een keertje omslaat “loop” je zo weer naar je boot! Ook zijn er geen grote boten die het zeilen lastig maken!
Zodra je kunt zwemmen mag je het zeilen al leren. Voor elke leeftijd en type zeiler is er een zeer gevarieerd aanbod in zeilboten.
Leren zeilen is de rode draad in je vakantie op de zeilschool, maar daarnaast wordt het ook een te gekke vakantieweek met leuke avondprogramma’s. Een super gave week op en rondom het water staat je te wachten. Kijk meteen op de website voor meer informatie.
Zeilschool De Morra
Buorren 31
8584 VC Hemelum
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)
Zomervakantie uitjes in Friesland!
2026 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in Friesland. Wat dacht je van een vet aquapark, een leuke workshop, tekenen in de prinsessentuin of klombootje varen? Check de leukste, zomerse uitjes hieronder!