
Speelochtend blote voetjespad bij Groeiromte
Op 23 mei is er een speciale speelochtend op het blote voetjespad bij Groeiromte!
Kom langs op 23 mei met je peuter of kleuter en loop op blote voetjes over het pad. Je komt verschillende sensorische speelplekken tegen.
Ook worden er verschillende creatieve activiteiten aangeboden. Volop spelen in de natuur.
Geschikt voor peuters/ kleuters en hun ouders. Tijd 10.00 – 11.30
Meer info vind je via de roze websitebutton
Meer inspiratie


Wakker worden in de meivakantie!
Leer deze meivakantie alles over slapen, snurken en scrollen in de tentoonstelling "Wakker worden!"
Speeltuindromen
Bij Speelpark de Swaan komen deze meivakantie weer al je speeltuindromen uit!
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!