Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dag van het Kasteel 2025

Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights!

Naar buiten, het avontuur wacht!

Trek je wandelschoenen aan, laat de tablets thuis en ga samen op ontdekkingstocht tijdens het Pinksterweekend van 6 t/m 9 juni 2025!

Dag(en) van het Kasteel 2025

Tijdens de Dag(en) van het Kasteel openen kastelen en buitenplaatsen in heel Nederland hun poorten. Niet alleen voor een kijkje binnen, maar vooral om buiten te struinen door boomgaarden, over slingerpaadjes en langs eeuwenoude slotgrachten.

Het thema dit jaar is ‘Naar Buiten’ – dus verwacht volop leuke activiteiten in de open lucht. Van speurtochten in het park tot verhalen in de kasteeltuin. Picknicken, rennen, spelen, ontdekken… Even weg van schermen, vol aandacht voor elkaar en de omgeving.

Dag van het Kasteel – de Pinksterweekend Editie

Je kunt kastelen bezoeken op vrijdag 6, zaterdag 7, zondag 8 én maandag 9 juni 2025. Benieuwd welk kasteel het dichtstbij is? Of welke locatie het leukste programma voor kinderen heeft? Gebruik het handige overzicht op de website. Je kunt zoeken op provincie, plaats én filteren op kindvriendelijke activiteiten. Er is altijd wel een kasteel in de buurt waar iets te beleven valt.

Veel plezier!

Foto’s: Jongetje in zwaardgevecht: Kasteel Hoensbroek. Prinsjes en prinsessen op de trap: Paleis het Loo

De kastelen zijn tijdens het gehele Pinksterweekend, van 6 t/m 9 juni 2025, te bezoeken.

Stichting Dag van het Kasteel

Mail direct

Mail direct naar Stichting Dag van het Kasteel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Prinsen- en Princessedag!

Op 15 juni zijn alle kids van 4-10 jaar uitgenodigd op het grote feest van Maria Louise in haar paleis!

2025: Gratis Dinsdag!

In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.

Fries Scheepvaart Museum

Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?

Oranjewoud Festival

Kom in het weekend 14&15 juni samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vlieland: 9x uitjes met kinderen

Op Vlieland kun je heerlijk genieten van de rust. Zodra je op de boot zit is het vakantiegevoel compleet. Wij geven je de leukste tips om er met kids een geweldige tijd van de maken. Ontdek de grootste zandplaat van Europa, ga heerlijk uit eten met het gezin en trek er lekker op uit.

12x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen

Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.

35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland

Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief