Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De brief voor de koning 8+

Zal Tiuri de brief afleveren? Bewonder muziek, zang, dans, humor en ridders bij Schouwburg de Lawei!

Een jonge held.
Een geheime opdracht.
Een ongelooflijk avontuur.

Tiuri is bijna ridder. Nog één nacht scheidt hem van de ridderslag. Deze laatste nacht moet hij in afzondering en absolute stilte doorbrengen. Juist dan klinkt er een schreeuw om hulp. Als Tiuri antwoordt, wordt hij geen ridder. Maar het gaat om leven en dood.

Tiuri opent de deur. De nachtelijke bezoeker stelt hem een vraag die zijn leven zal veranderen. Hij moet een geheime brief bezorgen aan de koning aan de andere kant van de bergen – een brief die het lot van het hele koninkrijk zal bepalen. Tiuri moet alles achterlaten: zijn thuis, zijn dromen – voor een opdracht die hem zijn leven kan kosten.

Sterke Verhalen brengt het wereldberoemde boek van Tonke Dragt naar de theaters, in een vindingrijke voorstelling vol muziek, zang, dans, magie, humor, ridders en ruiters.

De voorstelling De brief voor de koning is zondag 10 mei 2026 om 13.30 en 16.00 te zien bij Schouwburg De Lawei in Drachten.

Klik op de roze websitebutton voor meer info en tickets.

TIP: Er is nog veel meer te zien in het theater. Klik hier voor een overzicht!

Data:

  • zondag 10 mei 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Schouwburg De Lawei

9203 RJ Drachten

Openingstijden zondag 10 mei 2026 om 13.30 en 16.00
Prijs €24,50
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg De Lawei

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lijstjes voor Fryslân

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Gratis museumspel voor families

Ga in het Fries Museum in Leeuwarden op ontdekkingstocht met Lytse Pier!

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

2025: Gratis Dinsdag!

In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x zelfgemaakte kerstballen

Heb je het huis al in de extra kerstsfeer gebracht? Samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger gemaakt om zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 21 toffe tips voor je op een rijtje gezet.

De leukste kerstmarkten met kids in Friesland

Oh wat is dit toch een heerlijke tijd! Alles is zo sfeervol verlicht! En overal zien we kerstballen, glitters en versierde pleintjes... Tijd om eens op zoek te gaan naar de leukste kerstmarkten in Friesland. Staat jouw favoriet er tussen?

37x kerstfilms en kerstseries

2025 - Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 34 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

13x de leukste boswandelingen met kids in Friesland

Laarzen aan en gaan! Met deze leuke boswandelingen in de regio heb je gegarandeerd een leuk dagje midden in de natuur. Hieronder vind je 6 leuke boswandelingen bij jou in de buurt! Niet alleen dat, we vonden óók maar liefst 7 kabouterwandelingen!