Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Laat je in het Zuiderzeemuseum verrassen door alles wat Tussen Kunst & Kidz te bieden heeft!

Beleef een creatieve meivakantie in het Zuiderzeemuseum.

Van 25 april tot en met 3 mei staat het Zuiderzeemuseum in het teken van kunst, verbeelding en samen plezier maken.

Laat je in ’t Zuiderzeedorp en Schathuys inspireren en ga samen aan de slag in het creatieve atelier, met een borduurkaart.

Er is keuze tussen een variant met museummascotte Marretje de meeuw óf kies een historisch object uit de collectie van het museum.

Maak van je (klein)kind  een echte maker bij de activiteit ‘Designer voor een dag’ of kijk mee met schilders die ‘en plein air’ schilderen, net zoals de grote meesters dat deden.

Voor wie veel fantasie heeft, is er het kleurrijke TENTacles-project een aanrader. Kinderen kunnen hier een (mini)tentacles (vrolijk object dat wappert in de wind) maken van gebruikte tentmaterialen.

Verspreid door het museum zijn er optredens en activiteiten die zorgen voor verwondering en plezier. Geniet op 25 en 26 april van speels straattheater door Circus Hakim – bekend van Sesamstraat – of ontdek van 29 april tot en met 3 mei het interactieve vlooiencircus van De Geoliede Chaoten. Schminkclub Zuiderzee staat alle dagen klaar om kinderen om te toveren in een Zuiderzeedier.

Klik voor meer info op de roze websitebutton.

TIP: Tip: koop nu een speciale familiekaart met 20% korting online en kies meteen een tijdslot.

Zuiderzeemuseum

Wierdijk 12 - 22

1601 LA Enkhuizen

Openingstijden 25 april tot en met 3 mei
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Zuiderzeemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Nieuw: Climbing Club

Klauteraars gezocht! Meld je kids aan voor een gratis proefles bij de Climbing Club in Leeuwarden.

Fries Museum

Bewonder de schatkamer van Friesland in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Piraten in de Zoo

Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis uitjes in Friesland

Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

10x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

25 x doen in de lente in Friesland

25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?