Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Knipe

Leuke uitjes in en om De Knipe

In de Friese meren bij Heerenveen vind je dit waterrijke buurtdorp De Knipe. Wij delen onze favoriete eropuit-tips in en om De Knipe met je. Zo vind je de leukste activiteiten en uitjes met kinderen. Van verborgen speeltuinen tot kindvriendelijke lunchplekjes en restaurants. Ontdek hier wat er te doen is!

Tips van de maand

Fries Museum

Bewonder de schatkamer van Friesland in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Kening & Kening (4+)

Speel samen mee in het Friese sprookje Kening & Kening en teken na afloop verder aan het verhaal.

Gozert (8+)

Duik samen in de fantasiewereld van Ties en zijn onzichtbare vriend Gozert bij dbieb!

Het natuurleukste museum!

In het Natuurmuseum Fryslân in Leeuwarden kun je de natuur zien, horen en zelfs voelen.

Tips in en om De Knipe

Leuke uitjes met kinderen in De Knipe en omgeving

Op zoek naar een leuk dagje uit met kinderen in De Knipe? In en rondom De Knipe vind je verrassend veel leuke activiteiten voor kinderen. Van fijne speeltuinen en kindvriendelijke horeca tot creatieve workshops en kleine avonturen in de natuur. Of je nu een middagje weg wilt of een compleet gezinsuitje plant, er is altijd iets te doen voor het hele gezin.

Eropuit met het gezin in De Knipe

Eropuit met kinderen in De Knipe is altijd een goed idee. Ontdek leuke uitjes, familie-uitjes en kinderactiviteiten in de buurt van De Knipe en laat je inspireren door onze tips. Ook in de regio zijn er volop mogelijkheden voor een dagje weg met kinderen. Zo maak je van elk vrij moment samen iets leuks.

Deel je favoriete tips met ons

Mis je nog een leuke tip in deze omgeving? Deel ‘m met ons via info@kidsproof.nl!