

Blogs & inspiratie
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Gepubliceerd op 1 mei 2025
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!

Check de leukste uitjes van de komende tijd in onze uitagenda Deze link opent in een nieuwe tab.
H A V E F U N
Lees ook:
Alle blogs

Korte wandelroutes voor peuters en kleuters
Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.
Makkelijk: zelf stoepkrijt maken
Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.
De leukste musea met peuters en kleuters in Friesland
Ben je zelf een museumgek, maar heb je geen idee waar je met peuters of kleuters terecht kunt? Wij geven je hier 5 tips voor en superleuk educatief museum uitje voor peuters en kleuters in Friesland!Meer inspiratie

2025: Gratis Dinsdag!
In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.
Fries Scheepvaart Museum
Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!