Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Levende Kerststallen in Friesland

Gepubliceerd op 24 december 2024

Levende Kerststallen geven altijd zo’n heerlijk nostalgisch gevoel. Dik ingepakt in de frisse buitenlucht, de geur van het stro en de warmte van de beestjes die je kunt aaien. Waar vind je dit jaar de mooiste levende Kerststallen in Friesland? Wij zochten je het voor je uit.

Wij zijn nog bezig met onze zoektocht naar levende kerststallen, dus deze lijst wordt nog aangevuld. Heb je een leuke tip, laat het ons weten via claudine@kidsproof.nl

1.Bolsward

Vanaf 18 december vind je bij de Broerekerk in Bolsward een levende Kerststal. Dagelijks van 10:00 – 21:00.

2. Dokkum

Op 13 december is het weer zover! Dan is Dokkum in Dickensstijl. Met een levende Kerststal, compleet met kamelen. 

13:30 tot 21:30

Ben je op zoek naar nog meer leuke kerstuitjes? Check dan onze uitagenda! Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland

Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.

Review: tentoonstelling Wakker Worden!

Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!

Meer inspiratie

Zandsculpturen in de dierentuin

Laat je in de meivakantie verwonderen door betoverende zandsculpturen van dieren in AquaZoo Leeuwarden.

Nieuwe films bij Pathé

Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!

Wakker worden in de meivakantie!

Leer deze meivakantie alles over slapen, snurken en scrollen in de tentoonstelling "Wakker worden!"

80 jaar vrijheid

In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.

Maak je eigen Tang-paard

Maak je eigen Tang-paard tijdens de gratis familieworkshop in de meivakantie!

Speeltuindromen

Bij Speelpark de Swaan komen deze meivakantie weer al je speeltuindromen uit!

Jungle-avontuur in de meivakantie

Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.

De nieuwe KidsGea is uit!

Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over roofvogels is uit!

Wereld van stoom

Een leerzaam gezinsuitje voor in de meivakantie! Ontdek de kracht van stoom en water.

KidsFestival

Schouwburg De Lawei staat in de meivakantie in het teken van het KidsFestival.

Modelvliegtuigjes bouwen

Bouw je eigen modelvliegtuigje tijdens de meivakantie!

Urenlang vermaak

Welke speurtocht door het Fries Scheepvaart Museum kies jij in de meivakantie?

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief